Bellik: Google, Yahoo we beýleki gözleg ulgamlarynyň ähli salgylary her gün barlamagy (günde 100.000 we ondan köp sahypa) sebäpli serweriň ýüküni azaltmak üçin, 5 günden köne (gutaran senesi) ýaryşlaryň ähli salgylary aşakdaky düwme basylandan soň görkezilýär:


Ýaryş barada jikme-jik maglumaty görkez
 

43º Seixaliada Xadrez Semi Rapidas - Torneio Pares Mistos

Soňky täzelenme 27.10.2026 00:51:32, Dörediji/Soňky ýükleme: Portuguese Chess Federation (Licence 28)

Komanda gözlegi Gözle

Tapgyr 6 soňundaky orunlar

Or.Başl.№KomandaKomandaOýunlar  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11BonecosBonecos642016010
23IFCT e APMIFCT e APM62401408
34Empurra PeçasEmpurraça Peças63211408
422Tuga SantosOs Santos62401408
55CRD Cavaquinhas BCRD Cavaquinhas B63211407,5
62Equipa YEquipa Y62311307
714Correr Agua 2Correr Agua 262311307
815CRD Cavaquinhas ACRD Cavaquinhas A62311307
913Correr Agua 1Correr Agua 163121306,5
109GDC Casquilhos ACasquilhos A62311306,5
117GDC Casquilhos CGDC Casquilhos C62221206
1216Familia AmorimFamilia Amorim62221205,5
1311Familia BondarchukFamilia Bondarchuk61321105,5
1418Familia PiresFamilia Pires61321105,5
158GDC Casquilhos DGDC Casquilhos D62131105,5
1610GDC Casquilhos BCasquilhos B61321105
1717Família MarquesFamília Marques61231004,5
1819Família RoqueOs Roque61231004
1921GDR Verderena AGDR Verderena A61231004
206CRD Cavaquinhas CCRD Cavaquinhas C60421004
2112Cavaquinhas DCavaquinhas D60421004
2220Familia SeguradoFamilia Segurado6033903

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: Matchpoints (variabel)
Goşmaça görkeziji2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Goşmaça görkeziji3: points (game-points)