¡Si no tienes equipo escríbenos a clubdeajedrezdechile@gmail.com y te lo armamos!

-Primer Corte: El valor de la inscripción será de $80.000 hasta el viernes 02 de Octubre a las 23:59 hrs.
-Segundo Corte: El valor del segundo corte será de $90.000 hasta el domingo 04 de Octubre a las 23:00 hrs.
CUPOS AGOTADOS

▄▀▄▀✨♚♛ CLUB DE AJEDREZ CHILE - INTERCLUBES 102 APERTURA - ♚♛✨▄▀▄▀

Guramaçy(lar)Club de Ajedrez de Chile
FederasiýaChile ( CHI )
Ýaryşyň direktoryAlexis Aravena 3426483
Baş eminAI Claudio Tossi 3402762
Baş eminiň orunbasaryAI Adolfo Barrios 3419290
EminAN Juan Carlos Echeverria 3422534
Wagt gözegçiligi (Adaty)90 min + 30 seg add
ÝeriClub de Ajedrez Chile, Serrano 14, Santiago.
Tapgyrlaryň sany9
Ýaryşyň görnüşiKomandalar üçin şweýsar ulgamy
Reýting hasaplamasyMilli reýting, Halkara reýting
FIDE-Event-ID474223
Sene2026/10/05 çenli 2026/11/09
Reýting-Ø / Ortaça ýaş1806 / 32
Jübütleme programmasySwiss-Manager, awtory Heinz Herzog, Swiss-Manager ýaryş faýly

Soňky täzelenme 30.10.2026 02:48:43, Dörediji: ClubdeAjedrezdeChile,Soňky ýükleme: Fed. Chilena de Ajedrez AJEFECH FDN

SalgylarGuramaçynyň resmi web-saýty, FaceBook, Instagram, Bases, Livegames, Ýaryş senenamasy bilen baglanyşdyr
Parametrler Ýaryş maglumatlaryny gizle, baýdaksyz
SanawlarKomandalaryň başlangyç sanawy
Komandanyň düzümi tapgyr netijeleri bilen, Komandanyň düzümi tapgyr netijeleri bolmazdan, Tapgyr 6 soňundaky orunlar boýunça atanak tablisa
Oýunçylaryň başlangyç sanawy, Elipbiý sanawy
Komanda jübütleriTapg.1, Tapg.2, Tapg.3, Tapg.4, Tapg.5, Tapg.6, Tapg.7
Tagta jübütleriTapg.1, Tapg.2, Tapg.3, Tapg.4, Tapg.5, Tapg.6, Tapg.7
Orunlar sanawy, soňy:Tapg.1, Tapg.2, Tapg.3, Tapg.4, Tapg.5, Tapg.6
Iň gowy oýunçylarTagtalar sanawy
Statistika, Oýunlaryň tertipnamasy
Excel we çap etmekExcel-e eksport et (.xlsx), PDF faýla eksport et, QR-Codes
Komanda gözlegi Gözle

Tapgyr 6 soňundaky orunlar

Or.Başl.№KomandaOýunlar  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
13ACADEMIA CAISSA65101110215,5
21SERTAL642010105,516,5
32CLUB CHILE CENTENARIO6411910916
47CLUB CHILE 19246411980,515,5
56CHESS MAIPU A6402888,516,5
64SELECCION U DE CHILE6402882,518,5
75JUGADAS ESTRATEGICAS A631278415,5
88VALENTINA Y LOS SUBTERRANEOS6312769,514
914SANTIAGO 646312755,513,5
1019CLUB AJEDREZ MAIPU6312752,512,5
1110INJENIERIA UCH630366812
1211CLUB DE AJEDREZ E4630365512,5
139CLUB DE AJEDREZ LA FLORIDA630365411,5
1412KNIGHTS & QUEEN622264712,5
1523CORDILLERA SENIORS622263410,5
1615PUC Bc6213544,511
1716CHESS MAIPU B520353310
1822CLUB UTEM C520353110
1920ACADEMIA CLUB CHILE A6204433,58
2013PILLSBURY6204428,59,5
2117MARQUES DE OVANDO61143267
2221MEDICINA U DE CHILE51043256,5
2325ACADEMIA CLUB CHILE B51043227
2424JUGADAS ESTRATEGICAS B51043155
2518USACH50142226

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Goşmaça görkeziji2: Olympiad-Sonneborn-Berger-Tie-Break without lowest result (Chennai)
Goşmaça görkeziji3: points (game-points)