Liga por equipos Interclubes- General Rodríguez

Organizator(i)Ajedrez General Rodríguez
SavezArgentina ( ARG )
Direktor turniraMN Enrique Contessotto
Glavni sudacAR Enrique Contessotto
Zamjenik glavnog sucaNahuel Nores
SudacHoracio Rodríguez
Tempo igre (Rapid)10 min. con el incremento de 2 segundos desde el movimiento inicial.
LokacijaCentro Vasco Eusko Aterpea
Broj kola7
Sustav sparivanjaEkipni švicarac
Obračun rejtinga -
Datum2026/10/10
Prosječan rejting / Average age1284 / 17
Program za sparivanjeSwiss-Manager od Heinza Herzoga, Swiss-Manager turnirski podatak

Zadnja izmjena10.10.2026 22:03:32, Creator/Last Upload: Edgardo Pope Cavagna

Odabir parametara bez podataka o turniru, Link tournament to the tournament calendar
ListeNositelj(momčad)
Turnirski sastav sa rezultatima po kolima, Turnirski sastav bez rezultata po kolima, Konačni poredak sa partijama nakon 7 Kola
Lista po nositeljstvu, Abecedni popis igrača
Parovi ekipaKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Bodovi po pločamaKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Poredak nakonKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Podaci o Savezima, Partijama i Titulama, Satnica
Pretvori u Excel i PrintajPretvoti u Excel (.xlsx), Pretvori u PDF-File, QR-Codes
Search for team Pretraži

Poredak nakon kola 6

Mj.SNoMomčadPartije  +   =   -  TB1  TB2 
15General Rodríguez A66001216
27Rodríguez Senior65011012
33San Miguel "diego Flores" A6411913
42Presidente Derqui Sub 186411912
524Rodríguez Oeste6402812
14Caballo Negro Las Heras6402811,5
710San Miguel "diego Flores" Sub 18640289
84Círculo De Ajedrez De Escobar A6303611
920Las Heras Fc6303611
21Presidente Derqui B6303611
119Rodríguez Táctico6303610,5
11Presidente Derqui A6303610
138Rodriguez Femenino630369,5
141El Lejano Oeste630369
1512El Fo Y Dos Mas630368,5
1613Rodríguez Revoleo630368
176Círculo De Ajedrez De Escobar B620447,5
16Envión Rodríguez620447
15Cucurelos620446
2019Las Chicas Superpoderosas620446
2118Flandria Escuelita620445
2223Rodríguez Milonga620444,5
2317Escobar Rejuntado610523
2422Rodríguez Inicial600603

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)