Liga por equipos Interclubes- General Rodríguez

Organizator(i)Ajedrez General Rodríguez
SavezArgentina ( ARG )
Direktor turniraMN Enrique Contessotto
Glavni sudacAR Enrique Contessotto
Zamjenik glavnog sucaNahuel Nores
SudacHoracio Rodríguez
Tempo igre (Rapid)10 min. con el incremento de 2 segundos desde el movimiento inicial.
LokacijaCentro Vasco Eusko Aterpea
Broj kola7
Sustav sparivanjaEkipni švicarac
Obračun rejtinga -
Datum2026/10/10
Prosječan rejting / Average age1284 / 17
Program za sparivanjeSwiss-Manager od Heinza Herzoga, Swiss-Manager turnirski podatak

Zadnja izmjena10.10.2026 22:03:32, Creator/Last Upload: Edgardo Pope Cavagna

Odabir parametara bez podataka o turniru, Link tournament to the tournament calendar
ListeNositelj(momčad)
Turnirski sastav sa rezultatima po kolima, Turnirski sastav bez rezultata po kolima, Konačni poredak sa partijama nakon 7 Kola
Lista po nositeljstvu, Abecedni popis igrača
Parovi ekipaKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Bodovi po pločamaKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Poredak nakonKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Podaci o Savezima, Partijama i Titulama, Satnica
Pretvori u Excel i PrintajPretvoti u Excel (.xlsx), Pretvori u PDF-File, QR-Codes
Search for team Pretraži

Konačni poredak nakon 7 Kola

Mj.SNoMomčadPartije  +   =   -  TB1  TB2 
15General Rodríguez A77001418
27Rodríguez Senior76011214
324Rodríguez Oeste75021014
410San Miguel "diego Flores" Sub 1875021011
53San Miguel "diego Flores" A7412914
62Presidente Derqui Sub 187412913
74Círculo De Ajedrez De Escobar A7403813
11Presidente Derqui A7403813
99Rodríguez Táctico7403812,5
14Caballo Negro Las Heras7403812,5
111El Lejano Oeste7403811,5
1220Las Heras Fc7304612
21Presidente Derqui B7304612
148Rodriguez Femenino7304610,5
156Círculo De Ajedrez De Escobar B730469,5
1612El Fo Y Dos Mas730469
16Envión Rodríguez730469
1813Rodríguez Revoleo730468
15Cucurelos730468
2018Flandria Escuelita730467
2119Las Chicas Superpoderosas720547
2223Rodríguez Milonga720545,5
2317Escobar Rejuntado710624
2422Rodríguez Inicial700704

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)