Bellik: Google, Yahoo we beýleki gözleg ulgamlarynyň ähli salgylary her gün barlamagy (günde 100.000 we ondan köp sahypa) sebäpli serweriň ýüküni azaltmak üçin, 5 günden köne (gutaran senesi) ýaryşlaryň ähli salgylary aşakdaky düwme basylandan soň görkezilýär:


Ýaryş barada jikme-jik maglumaty görkez
 

70th SGFI National School Games Girls Chess Tournament, 2026-27

Soňky täzelenme 26.10.2026 18:27:44, Dörediji/Soňky ýükleme: vlanandh

Komanda gözlegi Gözle

6 tapgyrdan soňky jemleýji orunlar

Or.Başl.№KomandaOýunlar  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11MAHARASHTRA 660012020,5
24KERALA64119016,5
32DELHI64119015,5
43TAMILNADU63309015,5
57KARNATAKA64028016
611HIMACHAL PRADESH64028015
710CBSE63218014
813WEST BENGAL64028014
96ANDHRA PRADESH63218013,5
105HARYANA64028012,5
1112ASSAM63127013,5
128KENDRIYA VIDYALAYA SANGATHAN62317012,5
139RAJASTHAN63127012
1420TELANGANA63036014,5
1516CHANDIGARH63036014
1621MADHYA PRADESH63036014
1715CISCE63036013,5
1814PUNJAB63036011
1927VIDYA BHARATHI62135011,5
2017IPSC62135011,5
2122PUDUCHERRY6213509
2219GUJARAT6213509
2331UTTAR PRADESH5113508,5
2424MEGHALAYA6213508,5
2525NAVODAYA VIDYALAYA SAMITI51044010,5
2618BIHAR62044010
2723INTERNATIONAL BOARD SCHOOLS SPORTS ORGANISATI61234010
2830JAMMU & KASHMIR5104405,5
2926JHARKHAND5014307,5
3028CHHATTISGARH5014307
3129DADRA & NAGAR HAVELI AND DAMAN & DIU5005205,5

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Goşmaça görkeziji2: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)
Goşmaça görkeziji3: points (game-points)