Bellik: Google, Yahoo we beýleki gözleg ulgamlarynyň ähli salgylary her gün barlamagy (günde 100.000 we ondan köp sahypa) sebäpli serweriň ýüküni azaltmak üçin, 5 günden köne (gutaran senesi) ýaryşlaryň ähli salgylary aşakdaky düwme basylandan soň görkezilýär:


Ýaryş barada jikme-jik maglumaty görkez
 

70th SGFI National School Games Boys Chess Tournament, 2026-27

Soňky täzelenme 26.10.2026 18:26:10, Dörediji/Soňky ýükleme: vlanandh

Komanda gözlegi Gözle

6 tapgyrdan soňky jemleýji orunlar

Or.Başl.№KomandaOýunlar  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
13MAHARASHTRA642010018
21TAMILNADU642010017
34PUNJAB64119115,5
47COUNCIL FOR THE INDIAN SCHOOL CERTIFICATE EXA64119215,5
52DELHI64028016
66KERALA63218014
713HARYANA62317014
85KARNATAKA 62317013,5
910INTERNATIONAL BOARD SCHOOLS SPORTS ORGANISATI63127013,5
108KENDRIYA VIDYALAYA SANGATHAN63127013,5
1112RAJASTHAN63127013,5
1211CHANDIGARH63127011,5
1316ASSAM62317011,5
1414MADHYA PRADESH63036015
1517TELANGANA61416012
169CBSE62226012
1720WEST BENGAL63036011
1818BIHAR62226011
1931VIDYA BHARATHI51226011
2015ANDHRA PRADESH62135011
2127CHHATTISGARH62135011
2228NAVODAYA VIDYALAYA SAMITI62135010,5
2325JHARKHAND5113509,5
2424MEGHALAYA5113509,5
2519GUJARAT6213509
2630UTTAR PRADESH5032509
2726JAMMU & KASHMIR50234010
2821DADRA & NAGAR HAVELI AND DAMAN & DIU6204409
2923IPSC6123408
3022HIMACHAL PRADESH61143110
3129PUDUCHERRY5014326,5

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Goşmaça görkeziji2: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)
Goşmaça görkeziji3: points (game-points)