Komanda gözlegi Gözle

7 tapgyrdan soňky jemleýji orunlar

Or.Başl.№KomandaOýunlar  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4 
14Carabobo7520211205
21Anzoategui7520191205
35Lara751118,51105
46Monagas7502171005
57Miranda741216,5904
62Aragua731315,5703
79Trujillo731315703
83Caracas723215702
910Barinas722314,5602
1023Yaracuy631214903
1117Bolivar722314612
1212La Guaira722314612
1319Falcon723213,5702
1414Zulia731313703
1513Merida730413603
1611Tachira722313602
1720Guarico622212,5802
188Nueva Esparta714212611
1918Cojedes612312611
2016Apure621311,5702
2121Portuguesa612311601
2222Sucre611410501
2315Amazonas60065,5200

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: points (game-points)
Goşmaça görkeziji2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Goşmaça görkeziji3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Goşmaça görkeziji4: Number of wins including byes (WIN) (Matchpoints, Forfeited games count)