CLUB PHILIDOR 2026: TORNEO BLITZ POR DUPLAS "COPA AMISTAD 2026 EDICION V" - SABADO 31/10 - 15:45 HS - CONTACTOS: 1558333942, 1522385286, 1535179863

Guramaçy(lar)CLUB PHILIDOR DE MORON
FederasiýaArgentina ( ARG )
Ýaryşyň direktoryCRISTIAN ROJAS
Baş eminAR AGUSTIN LEDESMA
Wagt gözegçiligi (Blis)7 MIN + 3 SEG DE INCREMENTO
Ýeri9 DE JULIO 613 (ESQ. PELLEGRINI), MORON, PROVINCIA DE BUENOS AIRES
Tapgyrlaryň sany7
Ýaryşyň görnüşiKomandalar üçin şweýsar ulgamy
Reýting hasaplamasy -
Sene2026/10/31
Reýting-Ø1697
Jübütleme programmasySwiss-Manager, awtory Heinz Herzog, Swiss-Manager ýaryş faýly

Soňky täzelenme 31.10.2026 23:42:52, Dörediji/Soňky ýükleme: FADA – Comision Tecnica Argentina

Parametrler Ýaryş maglumatlaryny gizle, baýdaksyz , Ýaryş senenamasy bilen baglanyşdyr
SanawlarKomandalaryň başlangyç sanawy
Komandanyň düzümi tapgyr netijeleri bilen, Komandanyň düzümi tapgyr netijeleri bolmazdan, 7 tapgyrdan soňky jemleýji atanak tablisa
Oýunçylaryň başlangyç sanawy, Elipbiý sanawy
Komanda jübütleriTapg.1, Tapg.2, Tapg.3, Tapg.4, Tapg.5, Tapg.6, Tapg.7
Tagta jübütleriTapg.1, Tapg.2, Tapg.3, Tapg.4, Tapg.5, Tapg.6, Tapg.7
Orunlar sanawy, soňy:Tapg.1, Tapg.2, Tapg.3, Tapg.4, Tapg.5, Tapg.6, Tapg.7
Statistika, Oýunlaryň tertipnamasy
Excel we çap etmekExcel-e eksport et (.xlsx), PDF faýla eksport et, QR-Codes
Komanda gözlegi Gözle

7 tapgyrdan soňky jemleýji orunlar

Or.Başl.№KomandaOýunlar  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4 
11NM Miserendino Alfredo - Nieva Jose74301111053,5
25Lakowsky Eduardo - Roguin Nestor742110,510051,5
36Figueroa Santiago - Cruz Benjamin74219,510056,5
42NM Gerola Pablo - Migliavacca Carlos74219,510044
59Bueres Agustin - Amarilla Juan7421910046
64Pacheco Matias - Barie Ramiro733199052
710Elisseche Mariano - Chotsourian Marcos741299049,5
817Meriles Jose - Acevedo Santiago74128,59042
97Grant Simon - Blanco Alejandro732288051,5
1013Tripoli Federico - Diaz Juan Cruz72417,58041
113Serventic Lucas - Uncal Jose72327,57055,5
1219Becerra Axel - Becerra Cristhian73137,57045
1312Perez Joaquin - Murujosa Federico723277051
1425Gonzalez Emiliano - Bethencourt Luciano731377034
158NM Ostoich Mariano - Taffarello Oscar71516,57144,5
15Salerno Antonio - Krywoszyja Ivan73136,57144,5
1711Fleitas Jesus - Vicaria Alejandro71426,56046,5
1816Becerra Joaquin - Martinez Leandro72236,56045
1914Valente Federico - Diaz Leandro (UTN)722366046
2020Carabajal Ciro - Gramuglia Renzo722366045
2118Saires Cosme - Castro Marcelo72145,55047,5
2223Oliva Jeremias - Quintas Vera71335,55038,5
2322Almada Mateo - Bravo Ignacio71335,55038
2426Guerra Benjamin - Toto Franco62045,54035
2524De Carli Tao - Sole Ian713355042,5
2621Brito Maximiliano - Fernandez Nicolas603353037
2727Roldan Patrik - Perchivale Benjamin71244,54036
2828Barros Melina - Zamorano Guillermo501411029

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: points (game-points)
Goşmaça görkeziji2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Goşmaça görkeziji3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Goşmaça görkeziji4: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Cut1)