1SJKC Kwang Hwa, Sg Nibong1406771,5
1Nang, Junn Herng502931
2Lim, Kai Yi502123
3Rayson, Thor401717,5
2SJKC Keng Koon10,5067,573
1YONG, HAO ZE4,502527,5
2Koh, Tong Xin3,502224,5
3Lau, Zhi Han2,5020,521
3SJKC Keng Koon-G906769,5
1Koo, Jia Hui3,502324
2Lee, Shan Jill3,502122
3Lam, Xuan Yu202323,5
4SJKC Kwang Hwa, Sg Nibong-G8,505963,5
1LIM, YU FAYE4024,526,5
2Eng, Jo Lynn2,501719
3KO, ZI QI2017,518

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: Direct Encounter (DE)
Goşmaça görkeziji2: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Cut1)
Goşmaça görkeziji3: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)