Komanda gözlegi Gözle

5 tapgyrdan soňky jemleýji orunlar

Or.Başl.№KomandaOýunlar  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11S.H College Thevara550010170
23Bharata Mata Thrikkakara54018150
34Govt Law College Ernakulam53117150
415Sree Sankara Valayanchiragara53117140
516St Albert college Ernakulam52216120
612Newman Thodupuzha53026120
72Rajagiri College Kalamassery5221611,50
89Maharaja's Ernkalum53026110
914SCMS SSTM Kalamassery52125100
1010Mar Elias College Kottappady5212580
115BSOLS Choondy Aluva410347,50
1211Mount Carmel Kothamangalam410344,50
136Cochin Arts & Science Kakkanad401336,50
1417The Cochin college401335,50
158Govt Art's & Science College Vypin400424,50
167Devasam Board Thalayolaparambu1001000
1713Rajagiri College Kakkanad1001000

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Goşmaça görkeziji2: points (game-points)
Goşmaça görkeziji3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints