Komanda gözlegi Gözle

Tapgyr 3 soňundaky orunlar

Or.Başl.№KomandaOýunlar  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4 
11Club 64330068,5028
23I Sages321057,5031,5
32Serve il terzo?321057,5025,5
45Uniti dal Cespo320146,5026
515Gli Scarsoni32014600
64Quelli del Valpolicella320145,5013
76Granmaster gang320145,5010
87Equipe 193320145010
98I prof e la matricola32014504
10HP32014504
13Triade Capitolina32014504
129Cespo & The Old Boys310225014
1314Non era un torneo di Dama?310224010
1411Pedoni Pericolosi31022404
1517I Re di Vigasio31022402
1612Thugs31022308
1719Le Fantine31022200
1818King Vigasio30030102
1916Arrocco Rosa30030000
20Scacco Boom30030000

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Goşmaça görkeziji2: points (game-points)
Goşmaça görkeziji3: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)
Goşmaça görkeziji4: Total MP opponent × GP scored. (EMGSB)