Komanda gözlegi Gözle

Tapgyr 3 soňundaky orunlar

Or.Başl.№KomandaOýunlar  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5  TB6 
112Higgaswaththa Primary School - Kuruwita3300616114000
22Kumara Vidyalaya - Balangoda3300614144000
36Dudley Senanayake Central College - Tholangam3300613,5137,3000
47Eheliyagoda Primary College3201412,582,8000
51St. Mary’s College - Kegalle3201412114,5000
619Prince Collage - Rathnapura320141292000
79Ferguson High School - Ratnapura320141284,5000
814Kegalu Vidyalaya - Kegalle3201410,556,3000
917Niyangama Vidyalaya - Godakawela320141090000
1015Lyceum International School - Ratnapura32014947,5000
115Bodhiraja College - Embilipitiya32014888000
1227Udumaththa Mihindu Maha Vidyalaya210131197000
1318President’s College - Embilipitiya311131179000
143Bandaranayake Primary School - Hettimulla31113984200
1526Sujatha Vidyalaya - Rambukkana31113966000
1613Kahawatta Primary School31113854,5000
178Ellawala Primary School310228,556,3000
1816Muhandiram Kanishta Vidyalaya - Deraniyagala310227,572,8000
1921Rajagiri Primary School - Dippitiya310227,571,3000
204Batuhena Maha Vidyalaya31022752000
2110Galaxy International School - Balangoda31022644000
2211Handukanda Vidyalaya - Kiriella31022626000
2324Sri Gunarathana Vidyalaya - Kolambageara310225,541000
2422Ruwanwella Primary School20021648000
2525Success Intrenational College - Godakawela2002139000
2623Sri Dewarakkitha Primary School - Kirialla30030534,5000
2720Rahula Primary School - Godakawela300303,524000

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Goşmaça görkeziji2: points (game-points)
Goşmaça görkeziji3: Total GP opponent × GP scored. (EGGSB)
Goşmaça görkeziji4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Goşmaça görkeziji5: Manually input (after Tie-Break matches)
Goşmaça görkeziji6: Average Of Opponents' Buchholz (AOB) ()