Round 04 will Start at 8.00AM
Drop Board dead line 7.45AM

The Drop boards must be submitted physically or via WhatsApp to 0719570624 before 7.45Am on 2026/11/01

SLSCA Team Chess Championship 2026 - Sabaragamuwa Province Under 08 Girls [2018/2019/2020]

Soňky täzelenme 31.10.2026 16:03:39, Dörediji/Soňky ýükleme: Sri Lanka School Chess Association

Ýaryş saýlamakUnder 08 Boys, Under 08 Girls, Under 10 Boys, Under 10 Girls, Under 12 Boys, Under 12 Girls, Under 14 Boys, Under 14 Girls, Under 16 Boys, Under 16 Girls, Under 20 Boys, Under 20 Girls
SalgylarGoogleMaps, WhatsApp Group, Ýaryş senenamasy bilen baglanyşdyr
Parametrler Ýaryş barada jikme-jik maglumaty görkez, Ýaryş senenamasy bilen baglanyşdyr
SanawlarKomandalaryň başlangyç sanawy
Komandanyň düzümi tapgyr netijeleri bilen, Komandanyň düzümi tapgyr netijeleri bolmazdan, Tapgyr 3 soňundaky orunlar boýunça atanak tablisa
Oýunçylaryň başlangyç sanawy, Elipbiý sanawy, Ähli toparlaryň elipbiý sanawy
Komanda jübütleriTapg.1, Tapg.2, Tapg.3, Tapg.4
Tagta jübütleriTapg.1, Tapg.2, Tapg.3
Orunlar sanawy, soňy:Tapg.1, Tapg.2, Tapg.3
Statistika, Oýunlaryň tertipnamasy
Excel we çap etmekExcel-e eksport et (.xlsx), PDF faýla eksport et, QR-Codes
Komanda gözlegi Gözle

Tapgyr 3 soňundaky orunlar

Or.Başl.№KomandaOýunlar  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 
16Dudley Senanayake Central College - Tholangam330061517000
29Ferguson High School - Rathnapura330061410000
323Udumaththa Mihindu Maha Vidyalaya220051311900
421St. Joseph'S Balika Vidyalaya - Kegalle32014139100
52Amuhenkanda Sri Vimalasara Maha Vidyalaya - P3201411,580,800
617Rahula Primary School - Godakawela320141110500
75Bodhiraja College - Embilipitiya3201411103,500
815Niyangama Vidyalaya - Godakawela3201410,569,800
93Bandaranayake Kanishta Vidyalaya - Hettimulla320141086,500
1018Rajagiri Primary School - Dippitiya320149,581,500
1119Ruwanwella Primary School320149,567,500
1222Success International College - Godakawela31113845,510
1311Kahawatta Primary School3111384410
147Eheliyagoda Primary College31022975,500
151Higgaswaththa Primary School - Kuruwita3102288620
1612Kegalu Balika Vidyalaya3102284200
1716President’s College - Embilipitiya31022757,500
1810Galaxy International School - Balangoda3102263800
1914Muhandiram Kanishta Vidyalaya - Deraniyagala2002175900
2013Lyceum International School - Ratnapura30121638,500
218Ellawala Primary School30121540,500
2220Sri Gunarathana Vidyalaya - Kolambageara2002142000
234Batuhena Maha Vidyalaya3003032400

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Goşmaça görkeziji2: points (game-points)
Goşmaça görkeziji3: Total GP opponent × GP scored. (EGGSB)
Goşmaça görkeziji4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Goşmaça görkeziji5: Manually input (after Tie-Break matches)