Round 04 will Start at 8.00AM
Drop Board dead line 7.45AM

The Drop boards must be submitted physically or via WhatsApp to 0714864929 before 7.45Am on 2026/11/01

SLSCA Team Chess Championship 2026 - Sabaragamuwa Province Under 10 Boys [2016/2017]

Soňky täzelenme 31.10.2026 19:47:07, Dörediji/Soňky ýükleme: Sri Lanka School Chess Association

Ýaryş saýlamakUnder 08 Boys, Under 08 Girls, Under 10 Boys, Under 10 Girls, Under 12 Boys, Under 12 Girls, Under 14 Boys, Under 14 Girls, Under 16 Boys, Under 16 Girls, Under 20 Boys, Under 20 Girls
SalgylarGoogleMaps, WhatsApp Group, Ýaryş senenamasy bilen baglanyşdyr
Parametrler Ýaryş barada jikme-jik maglumaty görkez, Ýaryş senenamasy bilen baglanyşdyr
SanawlarKomandalaryň başlangyç sanawy
Komandanyň düzümi tapgyr netijeleri bilen, Komandanyň düzümi tapgyr netijeleri bolmazdan, Tapgyr 3 soňundaky orunlar boýunça atanak tablisa
Oýunçylaryň başlangyç sanawy, Elipbiý sanawy, Ähli toparlaryň elipbiý sanawy
Komanda jübütleriTapg.1, Tapg.2, Tapg.3, Tapg.4
Tagta jübütleriTapg.1, Tapg.2, Tapg.3
Orunlar sanawy, soňy:Tapg.1, Tapg.2, Tapg.3
Statistika, Oýunlaryň tertipnamasy
Excel we çap etmekExcel-e eksport et (.xlsx), PDF faýla eksport et, QR-Codes
Komanda gözlegi Gözle

Tapgyr 3 soňundaky orunlar

Or.Başl.№KomandaOýunlar  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5  TB6 
111Kegalu Vidyalaya3300614130,5000
217Ruwanwella Primary School3300611,5119000
316Rajagiri Primary School - Dippitiya3210512103,5000
47Ferguson High School - Rathnapura3210510,598,3000
515Rahula Primary School - Godakawela320141357000
61St. Mary’s College - Kegalle320141266000
75Dudley Senanayake Central College - Tholangam320141187000
812Kumara Vidyalaya - Balangoda311131082000
98Galaxy International School - Balangoda311131062,5000
103Batuhena Maha Vidyalaya31113874000
112Amuhenkanda Sri Vimalasara Maha Vidyalaya - P31022941000
126Eheliyagoda Primary College310228100000
1318Sri Gunarathana Vidyalaya - Kolambageara31022847000
144Bodhiraja College - Embilipitiya310227,566,3000
1514President’s College - Embilipitiya31022638000
1613Lyceum International School - Ratnapura301216,560000
179Handukanda Vidyalaya - Kiriella30030430000
1810Kahawatta Primary School30030113000

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Goşmaça görkeziji2: points (game-points)
Goşmaça görkeziji3: Total GP opponent × GP scored. (EGGSB)
Goşmaça görkeziji4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Goşmaça görkeziji5: Manually input (after Tie-Break matches)
Goşmaça görkeziji6: Average Of Opponents' Buchholz (AOB) ()