Komanda gözlegi Gözle

Tapgyr 3 soňundaky orunlar

Or.Başl.№KomandaOýunlar  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5  TB6 
15Ferguson High School - Rathnapura3300616144000
213St. Joseph'S Balika Vidyalaya - Kegalle2200514,5141000
38Kegalu Balika Vidyalaya320141370000
41Bandaranayake Kanishta Vidyalaya320141188000
59Lyceum International School - Ratnapura312041171000
610President’s College - Embilipitiya31113987000
77Kahawatta Primary School31113959,5000
84Eheliyagoda Primary College311138,551,5000
93Dudley Senanayake Central College - Tholangam31113848000
106Galaxy International School - Balangoda31022624000
1111Rahula Primary School - Godakawela20021423000
1212Sri Gunarathana Vidyalaya - Kolambageara20021420,5000
132Batuhena Maha Vidyalaya30030326000

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Goşmaça görkeziji2: points (game-points)
Goşmaça görkeziji3: Total GP opponent × GP scored. (EGGSB)
Goşmaça görkeziji4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Goşmaça görkeziji5: Manually input (after Tie-Break matches)
Goşmaça görkeziji6: Average Of Opponents' Buchholz (AOB) ()