Round 04 will Start at 8.00AM
Drop Board dead line 7.45AM

The Drop boards must be submitted physically or via WhatsApp to 0701717235 before 7.45Am on 2026/11/01

SLSCA Team Chess Championship 2026 - Sabaragamuwa Province Under 12 Boys [2014/2015]

Soňky täzelenme 31.10.2026 16:07:29, Dörediji/Soňky ýükleme: Sri Lanka School Chess Association

Ýaryş saýlamakUnder 08 Boys, Under 08 Girls, Under 10 Boys, Under 10 Girls, Under 12 Boys, Under 12 Girls, Under 14 Boys, Under 14 Girls, Under 16 Boys, Under 16 Girls, Under 20 Boys, Under 20 Girls
SalgylarGoogleMaps, WhatsApp Group, Ýaryş senenamasy bilen baglanyşdyr
Parametrler Ýaryş barada jikme-jik maglumaty görkez, Ýaryş senenamasy bilen baglanyşdyr
SanawlarKomandalaryň başlangyç sanawy
Komandanyň düzümi tapgyr netijeleri bilen, Komandanyň düzümi tapgyr netijeleri bolmazdan, Tapgyr 3 soňundaky orunlar boýunça atanak tablisa
Oýunçylaryň başlangyç sanawy, Elipbiý sanawy, Ähli toparlaryň elipbiý sanawy
Komanda jübütleriTapg.1, Tapg.2, Tapg.3, Tapg.4
Tagta jübütleriTapg.1, Tapg.2, Tapg.3
Orunlar sanawy, soňy:Tapg.1, Tapg.2, Tapg.3
Statistika, Oýunlaryň tertipnamasy
Excel we çap etmekExcel-e eksport et (.xlsx), PDF faýla eksport et, QR-Codes
Komanda gözlegi Gözle

Tapgyr 3 soňundaky orunlar

Or.Başl.№KomandaOýunlar  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5  TB6 
12Sivali Central College - Ratnapura3300615163,5000
21Pinnawala Central College3300614,5124000
317Lyceum International School - Ratnapura3210514,5158,8000
43Gankanda Central College - Pelmadulla321051494,5000
56President’s College - Embilipitiya320141488,3000
67Kegalu Vidyalaya3201412,588,8000
75Prince Collage - Ratnapura3201412,537,3000
814Eheliyagoda Central College3201411,536,8000
920Rivisanda Central College - Ussapitiya312041174,5000
1022St. Mary’s College - Kegalle320149,578,8000
118Dharmapala Maha Vidyalaya - Eheliyagoda31113994,5000
1211Chandrikawewa Jayanthi College - Embilipitiya31113964,5000
1319Rajasinghe Central College - Ruwanwella311138,558,3000
1413Dudley Senanayake Central College - Tholangam31022975,5000
159Ananda Maithreya National School - Balangoda31022842000
1610Bandaranayaka Maha Vidyalaya - Hettimulla310227,532,3000
1724Swarnajayanti Vidyalaya - Kegalle31022715000
1812Dr. N M Perera Central College - Yatiayanthot31022539000
1918Rahula Nationl School - Godakawela31022538,5000
2023Sujatha Vidyalaya - Rambukkana310224,541,8000
2116Kularathna Central College - Godakawela31022433,3000
224Bodhiraja College - Embilipitiya301217,561000
2321Sivananda Tamil Vidyalaya - Kahawatta30030215000
2415Galaxy International School - Balangoda3003017000

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Goşmaça görkeziji2: points (game-points)
Goşmaça görkeziji3: Total GP opponent × GP scored. (EGGSB)
Goşmaça görkeziji4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Goşmaça görkeziji5: Manually input (after Tie-Break matches)
Goşmaça görkeziji6: Average Of Opponents' Buchholz (AOB) ()