Komanda gözlegi Gözle

Tapgyr 3 soňundaky orunlar

Or.Başl.№KomandaOýunlar  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5  TB6 
13St. Joseph'S Balika Vidyalaya - Kegalle2200411,551,3000
214Rivisanda Central College - Ussapitiya2200410,544,3000
37Ferguson High School - Rathnapura220041065000
41Kegalu Balika Vidyalaya22004958000
55Dharmapala Maha Vidyalaya - Eheliyagoda21012728000
62Sivali Central College - Ratnapura21012716000
79Lyceum International School - Ratnapura21012619000
815Sujatha Vidyalaya - Rambukkana21012615000
911Pindeniya Central College210125,523,3000
104Bandaranayaka Maha Vidyalaya - Hettimulla21012420000
118Kularathna Central College - Godakawela210123,512,3000
1212President’s College - Embilipitiya20111521,5000
136Eheliyagoda Central College201114,530,8000
1416Swarnajayanthi Vidyalaya - Kegalle200203,514,3000
1513Rajasinghe Central College - Ruwanwella20020213000
1610Niyangama Vidyalaya - Godakawela2002016000

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Goşmaça görkeziji2: points (game-points)
Goşmaça görkeziji3: Total GP opponent × GP scored. (EGGSB)
Goşmaça görkeziji4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Goşmaça görkeziji5: Manually input (after Tie-Break matches)
Goşmaça görkeziji6: Average Of Opponents' Buchholz (AOB) ()