Komanda gözlegi Gözle

Tapgyr 3 soňundaky orunlar

Or.Başl.№KomandaOýunlar  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5  TB6 
13Gankanda Central College - Pelmadulla3300615,5113,3000
24Sivali Central College - Ratnapura3300614157000
32Eheliyagoda Central College3300614112000
410Rajasinghe Central College - Ruwanwella3201413,5134,3000
51Pinnawala Central College3201413,5114,8000
67President’s College - Embilipitiya3201411,599,8000
711Kegalu Vidyalaya3201410,581,3000
818Molagoda Jayapala Maha Vidyalaya320141076,5000
96St Mary'S College - Kegalle320141076000
1015Dharmapala Maha Vidyalaya - Eheliyagoda320149,569000
119Prince College - Ratnapura31113842000
125Dudley Senanayake Central College - Tholangam3102210108000
1317Kularathna Central College - Godakawela310229,556,5000
1421Sivananda Tamil Vidyalaya - Kahawatta31022867000
1520Sirisaman National School - Deraniyagala302126,547,8000
1619Rahula Nationla School - Godakawela30212639000
1713Bandaranayaka Maha Vidyalaya - Hettimulla31022536000
188JMC College International - Ratnapura301216,543,8000
1922Swarnajayanthi Vidyalaya - Kegalle20021648,5000
2012Ananda Maithreya National School - Balangoda301214,523,8000
2114Chandrikawewa Jayanthi College - Embilipitiya30121313,5000
2216Kiriella Central College2002000000

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Goşmaça görkeziji2: points (game-points)
Goşmaça görkeziji3: Total GP opponent × GP scored. (EGGSB)
Goşmaça görkeziji4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Goşmaça görkeziji5: Manually input (after Tie-Break matches)
Goşmaça görkeziji6: Average Of Opponents' Buchholz (AOB) ()