Round 04 will Start at 8.00AM
Drop Board dead line 7.45AM

The Drop boards must be submitted physically or via WhatsApp to 0718536527 before 7.45Am on 2026/11/01

SLSCA Team Chess Championship 2026 - Sabaragamuwa Province Under 14 Girls [2012/2013]

Soňky täzelenme 31.10.2026 19:45:08, Dörediji/Soňky ýükleme: Sri Lanka School Chess Association

Ýaryş saýlamakUnder 08 Boys, Under 08 Girls, Under 10 Boys, Under 10 Girls, Under 12 Boys, Under 12 Girls, Under 14 Boys, Under 14 Girls, Under 16 Boys, Under 16 Girls, Under 20 Boys, Under 20 Girls
SalgylarGoogleMaps, WhatsApp Group, Ýaryş senenamasy bilen baglanyşdyr
Parametrler Ýaryş barada jikme-jik maglumaty görkez, Ýaryş senenamasy bilen baglanyşdyr
SanawlarKomandalaryň başlangyç sanawy
Komandanyň düzümi tapgyr netijeleri bilen, Komandanyň düzümi tapgyr netijeleri bolmazdan, Tapgyr 3 soňundaky orunlar boýunça atanak tablisa
Oýunçylaryň başlangyç sanawy, Elipbiý sanawy, Ähli toparlaryň elipbiý sanawy
Komanda jübütleriTapg.1, Tapg.2, Tapg.3, Tapg.4
Tagta jübütleriTapg.1, Tapg.2, Tapg.3
Orunlar sanawy, soňy:Tapg.1, Tapg.2, Tapg.3
Statistika, Oýunlaryň tertipnamasy
Excel we çap etmekExcel-e eksport et (.xlsx), PDF faýla eksport et, QR-Codes
Komanda gözlegi Gözle

Tapgyr 3 soňundaky orunlar

Or.Başl.№KomandaOýunlar  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5  TB6 
11Ferguson High School - Ratnapura3300616126000
29St. Joseph’s Balika Vidyalaya - Kegalle320141371,5000
37Pinnawala Central College320141273,5000
42Kegalu Balika Vidyalaya3201410,5137,5000
53Ananda Maithreya National School - Balangoda320141055000
65Chandrikawewa Jayanthi College - Embilipitiya31113856100
710Swarnajayanthi Vidyalaya - Kegalle31113844100
84Bandaranayaka Mama Vidyalaya - Hettimulla301215,534,5000
96Kularathna Central College - Godakawela30121424,5000
108Rahula Nationla School - Godakawela30030335000

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Goşmaça görkeziji2: points (game-points)
Goşmaça görkeziji3: Total GP opponent × GP scored. (EGGSB)
Goşmaça görkeziji4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Goşmaça görkeziji5: Manually input (after Tie-Break matches)
Goşmaça görkeziji6: Average Of Opponents' Buchholz (AOB) ()