Ҷустуҷӯи даста Ҷустуҷӯ

Ҷой пас аз даври 3

Ҷой№ оғ.ДастаБозиҳо  +   =   -  ТБ1  ТБ2  ТБ3 
11D S Senanayake College - Colombo 73300617,5147,3
26Somaweera Chandrasiri Vidyalaya, Piliyandala3300617119
35Ananda College3300616,5167,5
42Royal College, Colombo 073300616,5156,8
53Sumedha College, Gampaha3300616,5143,5
618Udugampola Primary School3300616112
74Thurstan College, Colombo 73300615,5153,3
872Prince of Wales' College3300611,5149,3
915Sobhitha Vidyalaya - Sapugaskanda3210514115
108Mahanama College321051499,5
1119Dharmapala Vidyalaya Pannipitiya3210513,5122,8
1287St. Peter's College - Colombo 4, Gampaha Bran3210513,566,8
1382Sri Sumangala College - Panadura3210512135,5
1451Kirillawala Primary School3210511114
1513OKI International School - Kaduwela320141486
1611Asian Grammar School - Colombo3201413,5111,8
179Maris Stella college, Negombo3201413,5107,8
187Lyceum International School Nugegoda3201413124,5
1949Kaluthara Vidayalaya3201412,592,3
2046Horizon College International - Malabe3201412,576
2120Gateway College, Dehiwala3201412117,5
2271Presidents college, Maharagama320141247
2321Lyceum International School,Gampaha3201411,592,8
2434C.W.W. Kannangara M.M.V.3201411,590,3
2510Lyceum International School - Wattala3201411,587,8
2612Sri Subodhi Junior School3201411,581
2776S.Thomas' College, Mount Lavinia320141195
2890St. Sebastian's College, Moratuwa312041180
2931Boys' Model School, Malabe320141174
3048Isipathana college, Colombo 05320141173,5
31102Zahira College, Colombo 10320141170
3214St.Joseph's College Colombo 10 Negombo Branch3201410,577,5
3333C.M.S Sri Jayawardhanapura College Kotte3201410,568,3
3425Polymath College3201410,563
3584St. John's College Nugegoda3201410117,5
3616Lumbini College312041097
3737De Mazenod College, Kandana312041096
3879Sri Dewarakshitha Model Primary School312041088
3956Mahabellana Primary School320141050
4038Dharmashoka Primary school320141045
4117Nalanda College, Colombo 10320149,594
4255Louvre College32014953
96Wataraka K. V.32014953
44100Wycherley International School, Colombo320148,573
4524Sri Dharmaloka College320148,563,8
4698Wijayagosha Vidyalaya32014856
4723Gateway College, Colombo311131097
4828Asoka College, Colombo 10311131092
4995Vidyaraja Maha Vidyalaya, Hokandera311131057
5066Piyarathana Primary School-Padukka31113982
5188St. Peter's College Colombo 431113971,5
5230BAE Scientia Collage International31113965
5381Sri Sumanajothi Primary School - Ingiriya31113963
5462OKI International School - Biyagama31113939
5542Gunasekara Vidyalaya, Athurugiriya31113874,5
5640Gothami Vidyalaya, Gampaha31113872,5
5777Sir John Kotelawala Vidyalaya31113853
5874Ranala Model Junior School31113842
5991St. Thomas' Catholic International College311137,567,5
6073Raigamwaththa Parakramabahu P.S310221022
6145Holy Cross College - Kalutara31022983,5
6227Ananda Sastralaya National School, Matugama310228,576
6370President's college - Kotte310228,553,8
6467Pore Junior School310228,553,3
6554Kottawa North Dharmapala Maha Vidyalaya31022870,5
6643Hemamali National School, Ganemulla31022857,5
6768President collage31022841,5
6853Kottawa Dharmapala Maha Vidyalaya310227,551,3
6975Reggie Ranathunga Primary College, Minuwangod310227,524,5
7044Hilburn International College, Homagama30212763
7193Terrence N'de Silva M. V.30212756
7241Guidance International School - Kesbewa31022752
7332British Way International School, Nittambuwa31022728
7435Carey College310226,546,5
7561Negombo South International School, Nittambuw310226,541,3
7686St. Joseph's College, Colombo 1031022630
7780Sri Parakrama Maha Vidyalaya31022625,5
7822Rahula Primary School - Narangodapaluwa310225,560,3
7952Kottawa Ananda Maha Vidyalaya310225,557,3
8050Karunarathna Buddhist Primary College - Mattu310225,530,3
8157Mahamevnawa Buddhist College31022534
8264Pahathgama Roman Catholic Junior School31022525
8326Ananda Sastralaya -Kotte30121766
8447Ihala Bomiriya Primary School30121649
8594Thalangama Lankasabha Primary School30121630
8685St. Joseph’s College Nugegoda301215,537,5
87101Wycherley International School, Dehiwala200215,535,3
8897Wesley College, Colombo 0930121545
8958Maris stella College Thimbirigaskatuwa30121534,5
9099Wijayawardhana Maha Vidyalaya Kiriwaththuduwa20021531
9163OKI International School, Kiribathgoda30121429
9239Gnanissara Primary School30121423
9369President Primary School, Nawala30121422,5
9460Nambapana Kanishta Vidyalaya30121422
89St. Peter's College, Negombo30121422
9692Subharathi Maha Mathya Vidyalaya-Godagama30030536
9759Miriswatta National School - Dodangoda30030430
9829Atamie International School300303,527,5
9965Peliyagoda Roman Catholic primary school30030221
10083St. Anthony's College Wattala30030215
10136Christ King College, Pannipitiya3003000
78Sri Dewamiththa Maha Vidyalaya1001000

Эзоҳ:
Тай-брейк1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Тай-брейк2: points (game-points)
Тай-брейк3: Total GP opponent × GP scored. (EGGSB)