SLSCA Provincial Team Chess Championship 2026 - Western Province Under 10 Boys

Guramaçy(lar)Sri Lanka Schools Chess Association
FederasiýaSri Lanka ( SRI )
Ýaryşyň direktoryMs Thushari Dolawaththa
Baş eminIA Tissera, Thiwanka
Baş eminiň orunbasaryIA Surasinghe, Washini
Wagt gözegçiligi (Adaty)60 minutes with an increment of 30 seconds per move
ÝeriKottawa Dharmpala Maha Vidyalaya - Primary Section
Tapgyrlaryň sany6
Ýaryşyň görnüşiKomandalar üçin şweýsar ulgamy
Reýting hasaplamasy -
Sene2026/10/31 çenli 2026/11/01
Reýting-Ø1406
Jübütleme programmasySwiss-Manager, awtory Heinz Herzog, Swiss-Manager ýaryş faýly

Soňky täzelenme 01.11.2026 11:16:43, Dörediji/Soňky ýükleme: Sri Lanka School Chess Association

Ýaryş saýlamak8 Boys, 8 Girls, 10 Boys, 10 Girls
Parametrler Ýaryş maglumatlaryny gizle, Ýaryş senenamasy bilen baglanyşdyr
SanawlarKomandalaryň başlangyç sanawy
Komandanyň düzümi tapgyr netijeleri bilen, Komandanyň düzümi tapgyr netijeleri bolmazdan, Tapgyr 5 soňundaky orunlar boýunça atanak tablisa
Oýunçylaryň başlangyç sanawy, Elipbiý sanawy, Ähli toparlaryň elipbiý sanawy
Komanda jübütleriTapg.1, Tapg.2, Tapg.3, Tapg.4, Tapg.5, Tapg.6
Tagta jübütleriTapg.1, Tapg.2, Tapg.3, Tapg.4, Tapg.5, Tapg.6
Orunlar sanawy, soňy:Tapg.1, Tapg.2, Tapg.3, Tapg.4, Tapg.5
Statistika, Oýunlaryň tertipnamasy
Excel we çap etmekExcel-e eksport et (.xlsx), PDF faýla eksport et, QR-Codes
Komanda gözlegi Gözle

Tapgyr 5 soňundaky orunlar

Or.Başl.№KomandaOýunlar  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11D S Senanayake College - Colombo 755001026,5487,8
22Royal College, Colombo 0755001026499
33Sumedha College, Gampaha5401824,5437
46Somaweera Chandrasiri Vidyalaya, Piliyandala5401824355
59Maris Stella college, Negombo5401824346
65Ananda College5401823352
78Mahanama College5320823312
813OKI International School - Kaduwela5401823273
94Thurstan College, Colombo 75401821,5373,3
107Lyceum International School Nugegoda5401821,5310
1119Dharmapala Vidyalaya Pannipitiya5320821365,3
1249Kaluthara Vidayalaya5401820,5326
1310Lyceum International School - Wattala5401819,5305,8
1482Sri Sumangala College - Panadura5320818,5349,5
1517Nalanda College, Colombo 105401818,5311
1672Prince of Wales' College5401816,5331,5
1715Sobhitha Vidyalaya - Sapugaskanda5311720292,8
1871Presidents college, Maharagama5311719207
1923Gateway College, Colombo5311717,5267,5
2016Lumbini College5230717,5263
2111Asian Grammar School - Colombo5302621312,8
2212Sri Subodhi Junior School5302620267,8
2334C.W.W. Kannangara M.M.V.5302619,5316,8
2470President's college - Kotte5302619,5220,5
2546Horizon College International - Malabe5302618,5256
2654Kottawa North Dharmapala Maha Vidyalaya5302618256,8
2790St. Sebastian's College, Moratuwa5221618228
2818Udugampola Primary School5302618221
2945Holy Cross College - Kalutara5302618220,5
3025Polymath College5302617,5219,5
3187St. Peter's College - Colombo 4, Gampaha Bran5221617,5215,8
3256Mahabellana Primary School5302617212,3
3328Asoka College, Colombo 105221617208,5
3437De Mazenod College, Kandana5221616,5241,3
3584St. John's College Nugegoda5302616,5239
3676S.Thomas' College, Mount Lavinia5302616255,3
3724Sri Dharmaloka College5302616234,5
3830BAE Scientia Collage International5221616196,5
3921Lyceum International School,Gampaha5302615,5245,8
4081Sri Sumanajothi Primary School - Ingiriya5221615,5226,8
4131Boys' Model School, Malabe5302615,5187,5
42100Wycherley International School, Colombo5302615235,3
4361Negombo South International School, Nittambuw5302615193,8
4451Kirillawala Primary School5221614226,5
4555Louvre College5302614197
4662OKI International School - Biyagama5212517195,5
4742Gunasekara Vidyalaya, Athurugiriya5212516,5214,8
4888St. Peter's College Colombo 45212516225
4947Ihala Bomiriya Primary School5212516158,5
5014St.Joseph's College Colombo 10 Negombo Branch5212515,5215
5195Vidyaraja Maha Vidyalaya, Hokandera5212515,5196,5
5266Piyarathana Primary School-Padukka5212515251
5397Wesley College, Colombo 095212515147
54102Zahira College, Colombo 105212514,5186,8
5553Kottawa Dharmapala Maha Vidyalaya5212514,5185,5
5640Gothami Vidyalaya, Gampaha5212514209
5748Isipathana college, Colombo 055212514162,5
5875Reggie Ranathunga Primary College, Minuwangod5212514161,8
5952Kottawa Ananda Maha Vidyalaya5212513,5166,3
6068President collage5203416155,5
6120Gateway College, Dehiwala5203415,5231
6227Ananda Sastralaya National School, Matugama5203415,5206,8
6344Hilburn International College, Homagama5041413179,5
6432British Way International School, Nittambuwa5203413154
6585St. Joseph’s College Nugegoda5122413153,3
6635Carey College5203413141,3
6738Dharmashoka Primary school5203412,5131,5
6879Sri Dewarakshitha Model Primary School5122412200
6998Wijayagosha Vidyalaya5203412179
7041Guidance International School - Kesbewa5203412173
7133C.M.S Sri Jayawardhanapura College Kotte5203411,5124,5
7286St. Joseph's College, Colombo 105203411121,5
7322Rahula Primary School - Narangodapaluwa5203410,5135,3
7496Wataraka K. V.5203410122,5
7550Karunarathna Buddhist Primary College - Mattu520349,5113,8
7626Ananda Sastralaya -Kotte5113315,5154
7767Pore Junior School5113314182,5
7874Ranala Model Junior School5113312171,5
7943Hemamali National School, Ganemulla5113312156
8092Subharathi Maha Mathya Vidyalaya-Godagama5113312122
8194Thalangama Lankasabha Primary School5032312109,5
8293Terrence N'de Silva M. V.5032311152
8380Sri Parakrama Maha Vidyalaya5113311132
8429Atamie International School5113310,5107,5
8577Sir John Kotelawala Vidyalaya5113310137,5
8660Nambapana Kanishta Vidyalaya511339,592,5
8791St. Thomas' Catholic International College511339135,5
8863OKI International School, Kiribathgoda511339108,5
8989St. Peter's College, Negombo511338,593,8
9073Raigamwaththa Parakramabahu P.S5104214111
9158Maris stella College Thimbirigaskatuwa5023210,5124,3
92101Wycherley International School, Dehiwala4013210,583,3
9359Miriswatta National School - Dodangoda5023210102
9457Mahamevnawa Buddhist College510429103,5
9583St. Anthony's College Wattala40132883
9664Pahathgama Roman Catholic Junior School510427,576,3
9739Gnanissara Primary School50232772
9899Wijayawardhana Maha Vidyalaya Kiriwaththuduwa40041880,5
9965Peliyagoda Roman Catholic primary school40041776
10069President Primary School, Nawala50141656,5
10136Christ King College, Pannipitiya50141331,5
10278Sri Dewamiththa Maha Vidyalaya1001000

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Goşmaça görkeziji2: points (game-points)
Goşmaça görkeziji3: Total GP opponent × GP scored. (EGGSB)