جستجوی تیم جستجو

رده‌بندی پس از دور 4

رتبهSNoتیمبازی‌ها  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
135Trinity College - Kandy3300617139
22Dharmaraja College - Kandy3300613,5155,8
33Vidyartha College - Kandy3300612,597,3
434Thalathuoya Junior School3210514120
56Sri Chandananda Buddhist College - Kandy3210514115,5
61St Sylvester's College - Kandy3210513,5103,8
77ècole internationale - Digana3210513117
85Kingswood College - Kandy3201414,5102,5
921Kandy Model School320141265,5
1013C C College - Hanguranketha320141265
1117Galagedara Primary School3201411,556,3
1230St Anthony's College - Kandy3201411113,5
134Our Lady's School - Nuwara Eliya320141064
1438Wariyapola Sri Sumangala College - Kandy320148,593,8
1529Sri Rahula College - Katugathota3111310,555,8
1627Sinhala Buddhist College - Matale311131069
1719Hatharaliyadda Primary School - Hatharaliyadd311139,572,3
1826Redding International School - Kandy31113978,5
1931St.John Bosco's College - Hatton31113959,5
2033Sussex College - Kandy31113958,5
2118Gannoruwa Junior School311138,576,3
2216ècole internationale - Kandy31113867
2314Christ Church College - Matale311136,563,8
2410Apollo International School - Kandy311136,561,3
2537Vijaya National College - Matale310228,539,8
2628Sirimavo Bandaranayake Model (National) Schoo31022877
279Alawathugoda Model Primary School31022836
2822Kengalla Primary School310226,563,3
2911Berrewaerts Royal Primary College - Kandy310226,541,5
3024Nugawela Model Primary School31022649
3115Digana International School31022626
3223Mahanama College - Kandy31022416
338Al Munawwara Primary School - Madawala30121534
3425Pathadumbara Maha Vidyalaya30121531
3532Stamford College - Kandy30030656
3612Bothota Junior School30030427,5
3720Hill Country International School30030330
3836Viddiyadarshi Primary College30030212

یادداشت:
تای‌بریک1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
تای‌بریک2: points (game-points)
تای‌بریک3: Total GP opponent × GP scored. (EGGSB)