Ҷустуҷӯи даста Ҷустуҷӯ

Ҷой пас аз даври 4

Ҷой№ оғ.ДастаБозиҳо  +   =   -  ТБ1  ТБ2  ТБ3 
121Kingswood College - Kandy3300612140
211Dharmaraja College - Kandy3210515135
333St Sylvester's College - Kandy3210514126
437Trinity College - Kandy3210514100
55Apollo International School - Kandy3210513127
639Vijaya National School - Matale2200513107
738Vidyartha College - Kandy321051293
836Thalathuoya Junior School320141478
931Sri Rahula College - Katugasthota3201411,562,8
1025Our Lady's School - Nuwara Eliya3120411113
1119Kandy Model School312041194
129C C College - Hanguranketha3201410,591,5
132Wariyapola Sri Sumangala College - Kandy3201410,578,8
141Anuruddha Kumara National School - Nawalapiti3120410107
156Berrewaerts Royal Primary College - Kandy320141077
1612ècole internationale - Kandy320148,579,8
1716Hector Kobbekaduwa Model Primary School3111311104
1813Gannoruwa Junior School3111310,566,5
1927Redding International School - Kandy311131070
2014Hatharaliyadda Primary School - Hatharaliyadd31113957
2124Nugawela Model Primary School31113854
34Stamford College - Kandy31113854
2330Sri Chandananda Buddhist College - Kandy21013844
244Alawathugoda Model Primary School31113754
2528Sinhala Buddhist College - Matale31022966
267Bothota Junior School31022957
2726Pathadumbara Maha Vidyalaya310228,588,3
2820Kengalla Primary School30212869,5
2932St Anthony's College - Kandy31022769,5
3035Sussex College - Kandy30212651
3118Jinaraja Model Primary School - Gampola31022550
3217Hill Country International School31022529
3315Hayagiri International Buddhist College - Kan30031643
3423Miinipura Vijaya Maha Vidyalaya20021642
3522Marathugoda Primary School30121533,5
3629Sirimavo Bandaranayake Model (National) Schoo30121531,5
373Al Munawwara Primary School - Madawala30121427
3810Christ Church College - Matale30121423
398Britishway International School - Kandy30030543

Эзоҳ:
Тай-брейк1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Тай-брейк2: points (game-points)
Тай-брейк3: Total GP opponent × GP scored. (EGGSB)