Komanda gözlegi Gözle

Tapgyr 4 soňundaky orunlar

Or.Başl.№KomandaOýunlar  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12Girls' High School - Kandy33006170
24Hillwood College - Kandy3210512,50
31Mahamaya Girls' College - Kandy32105110
47Pushpadana Girls' College - Kandy3201413,50
58Good Shepherd Convent - Kandy3201412,50
63Sri Sangamitta Girls' National School - Matal3201410,50
76Viharamahadevi Girls' College - Kandy3111390
813St Anthony's Girls' College - Kandy3111380
912Sri Rahula College - Katugasthota311137,50
105Seethadevi Girls' College - Kandy3102280
1111Rangiri Dambulla National School310227,50
129Laxapana Central College3012260
1315Swarnamali Girls' College - Kandy200217,50
1414Sujatha Girls' National School200214,50
1510Minipura Vijaya Maha Vidyalaya2002130

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Goşmaça görkeziji2: points (game-points)
Goşmaça görkeziji3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints